Меню М'ята

Нічний час у лаунж-барі М'ята - це магічний час, повний щастя, радості, веселої музики, гучних компаній і спокусливих танців. Лаунж-бар М'ята у Львові славиться своїми запальними вихідними, і лаунж М'ята природно і невимушено продовжує заданий напрямок! Від яскравої зустрічі з друзями або романтичного побачення до гучних застіль, коли Вам і Вашим друзям можна все ... або майже все - тут Ви реалізуєте будь-який сценарій своєї нічного життя. 

Увага! Величезна карта меню в лаунж-барі М'ята у Львові передбачає особливі задоволення для тих, хто цінує щось ризиковане, несподіване, веселе і навіть пікантне... Отримайте порцію свого адреналіну, розженете кров, здивуєте друзів і приємно здивуєтеся самі!

Лаунж-бар М'ята у Львові - це не тільки веселощі, а й смак у всьому, починаючи з кухні і закінчуючи напоями. Меню М'яти передбачає смачні, зрозумілі, свіжі страви «з-під ножа», які відмінно підходять до нашого більш ніж широкого вибору напоїв! Класичні страви, репліки на тему європейської, східної або японської кухні, сезонні пропозиції або фірмові страви від Шеф-кухаря - вибирати Вам, однак гастрономічне задоволення гарантоване незалежно від Вашого вибору! Шеф-кухар завжди врахує індивідуальні побажання і дасть професійну пораду. Правду кажуть - у нас смачно!